Rozwiązania B2C i B2B

Aplikacje klienckie

Tworzymy dedykowane rozwiązania z myślą o realizacji potrzeb biznesowych Twojej firmy. W naszym portfolio nie znajdziesz „standardowych” projektów. Definiujemy wspólnie cel każdej realizacji, tak aby wynik naszych prac w 100% przynosił oczekiwane korzyści.

OmniBoost

Aplikacja lojalnościowa, która łączy w sobie kanały sprzedaży online i offline oraz wprowadza nowe standardy dla synergii listy zakupowej, self-scanningu, kuponów i interaktywnej gazetki.

Koncept

Planujemy aplikacje tak, aby przyniosła wymierne korzyści biznesowe: zmniejszenie kosztów, zwiększenie zysków

Proces

Tworząc nasze aplikacje stawiamy na automatyzacji procesów, dzięki czemu zyskujemy szanse na zredukowanie kosztów

Harmongoram

Dowozimy ustalone wyniki w zaplanowanym czasie

Interakcja z klientami

Wiele wyzwań, wiele rozwiązań

Przygotowujemy rozwiązania dedykowane zarówno dla biznesu jak i klientów indywidualnych, tak aby nasze aplikacje umożliwiały realizację założonej strategii na równi w sektorze B2B oraz B2C. W naszym portfolio posiadamy wiele projektów, na których potrzeby przygotowaliśmy dedykowane platformy, aplikacje mobilne i webowe czy systemy EPOS.
Niezależnie od celu zastosowania aplikacji, w długim okresie ta ma za zadanie przynieść wymierne korzyści biznesowe: zmniejszenie kosztów, zwiększenie zysków.

Źródłem zapotrzebowania na konkretne rozwiązanie dla firmy mogą być czynniki zewnętrzne lub wewnętrzne. Najważniejszym czynnikiem zewnętrznym w tworzeniu oprogramowania są klienci. To jakie zadania i potrzeby będzie spełniać oprogramowanie, wynika głównie z ich potrzeb. Tworząc nasze rozwiązania, w centrum naszego zainteresowania zawsze są jego użytkownicy - niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z prostym interfejsem, czy złożoną integracji różnych systemów informatycznych.

Relacje i procesy w interakcji z klientami - obsługa klienta, realizacja usług, dostarczanie produktów, rozliczeń, rachunków, są głównymi, wewnętrznymi źródła zapotrzebowania na aplikację B2B. Wszystkie procesy wewnątrz firmy można usprawnić dzięki digitalizacji a właściwa integracja aplikacji z dedykowanymi systemem ERP czy CRM sprawia, że raz wprowadzone informacje stają się ogólnodostępne.

m-commerce w Polsce

Jakie cele musi spełniać przygotowane dla Ciebie rozwiązanie?

Dedykowane aplikacje i systemy, gdy zostaną przygotowane zgodnie z Twoimi oczekiwaniami, przynoszą mierzalne i określone w czasie korzyści, tak, abyś mógł jednoznacznie stwierdzić, kiedy dane rozwiązanie spełniło wszelkie oczekiwania, np. w zakresie zwiększenie sprzedaży, pozyskania klientów czy usprawnienia procesów.

Projektując rozwiązania, uwzględniamy wszystkie możliwe wymagania i oczekiwania. Przygotowanie kompletnych wymagań dla systemów i aplikacji jest żmudnym procesem, przez który pomożemy Ci sprawnie przejść. Ustalimy wszelkie wymagania biznesowe aplikacji - jej główne założenia, strategię i cele. Odpowiemy na kluczowe pytania związane z zaprojektowaniem aplikacji i ustalimy korzyści, które mają zostać osiągnięte przez wdrożenie.
Wszędzie tam, gdzie aplikacja może przyczynić się do automatyzacji procesów, zyskujemy szanse na zredukowanie kosztów czy nawet liczby niezbędnych pracowników, zwiększając często przychody przez crossselling i upselling.

Sukces aplikacji to sukces całego zespołu, który aktywnie pracuje nad stworzeniem optymalnego rozwiązania i wpływa na ostateczny jego kształt. Gdy zespół ten zna i rozumie założenia interesariuszy, pozostaje zaangażowana w proces tworzenia. Adresujemy Twoje oczekiwania już na etapie planowania aplikacji, nakreślając jej przyszłość i kierunek, w którym podążamy.

Żaden developer nie pracuje bez udziału klienta - aby stworzyć aplikację, zawsze niezbędna jest współpraca dwóch firm. Opracowując wymagania dla dedykowanych rozwiązań, będziemy z Tobą blisko współpracować.

User Experience w aplikacjach B2B/B2C

Zadbamy również o stronę UX, aby jak najłatwiej i w najmniejszej liczbie niezbędnych kroków odnaleźć niezbędne funkcje, informację czy dokonać konkretnych akcji. Stawiamy na rozwiązania kompletne, integrujące wszystkie niezbędne systemy. Doświadczenie płynące z użytkowania aplikacji często decyduje o jej sukcesie. Właściwie zaprojektowane UX nie tylko ułatwia pracę z aplikacją, ale wręcz zachęca do korzystania z niej.

Realizacja Twoich rzeczywistych potrzeb, jak i oczekiwań klientów oraz celów biznesowych jest dla nas wskaźnikiem dobrze wykonanego projektu. W czasach, w których wymagania konsumentów nieustannie rosną, a zapotrzebowanie na oprogramowanie jest ogromne, aplikacje bezpowrotnie zmieniają sposób funkcjonowania firm. Wdrażając dedykowane rozwiązania, dokładamy wszelkich starań, aby nasza praca była punktem odniesienia dla Twojej i naszej konkurencji.

Nasi klienci o nas

Kilka słów o nas od klienta o projekcie Mój Carrefour - aplikacji lojalnościowej z ponad 2 000 000 użytkowników

Warto wybrać Exaco

Przez cały okres współpracy mogliśmy liczyć na rzetelność, elastyczność i profesjonalizm Exaco jako firmy i jej pracowników, dzięki czemu udało się przez ten czas stworzyć jedno z najbardziej innowacyjnych rozwiązań w obszarach mCommerce, collaborative economy, selfscanning, czy płatności mobilnych. Na każdym etapie rozwoju dostarczany był produkt o wysokiej jakości i w uzgodnionym terminie.

Michał Malanowski

Carrefour Polska Sp. z o.o.

Zobacz także inne nasze kompetencje

Przekonaj się co możemy zrobić także dla Ciebie

Zobacz więcej
Zaplanujmy razem Twój sukces

Pomożemy, bez różnicy, czy masz opracowany plan nowego projektu, czy tylko pomysł

Wyceń projekt