o nas

Drużyna do zadań specjalnych

Tworzymy unikalne rozwiązania, których nie ma na rynku!

Od 2014 nasze zespół tworzy projekty, które wyprzedzają konkurencję i pozwalają naszym Klientom rozwijać swój biznes jeszcze szybciej

Wszędzie tam, gdzie biznes wymaga rozwiązań innowacyjnych, których nie można w znaleźć w rozwiązaniach pudełkowych, wkraczamy my. Analizujemy problem, szukamy najlepszych rozwiązań, implementujemy software dostosowany dokładnie do potrzeb i procesów biznesowych naszego Klienta.

Zapewniamy kompleksową obsługę projektów IT. Wdrożenie oprogramowania jest dopiero początkiem drogi. Należy reagować na bieżąco na zmieniające się otoczenie i problemy użytkowników i tu świetnie sprawdza się nasze zespół Service Desk, który świadczy kompleksowe usługi utrzymaniowe.

Kilka faktów

Liczby mówią same za siebie

0
Lat doświadczenia
0
Zrealizowane projekty
0
Miliony użytkowników

Gramy Fair Play

Jesteśmy wielokrotnymi laureatami nagrody Przedsiębiorstwo Fair Play

Kilka faktów

Nagrody i wyróżnienia

Nagrody i wyróżnienia

Jakość na pierwszym miejscu! Nawet najmniejsze detale mają znaczenie w odbiorze produktu przez użytkownika końcowego, dlatego tak ważne jest skupienie się na każdym najdrobniejszym aspekcie oprogramowania. Koncentrujemy się w 100% na potrzebach i satysfakcji naszych Klientów.

Problem, a może wyzwanie?

Przez osiem ostatnich lat 😉 tworzyliśmy rozwiązania IT dla Klientów z bardzo różnych branż. Rozwiązywaliśmy problemy, które wydawały się niemożliwe do rozwiązania. Szukaliśmy i dobieraliśmy najlepsze możliwe technologie, aby spełnić wymagania i rozwiązać problem biznesowy naszego Klienta. Jeśli stoisz przed dużym wyzwaniem, które wydaje się być nie do rozwiązania, skontaktuj się z nami – jest duża szansa, że już z takim problemem się kiedyś zmieżyliśmy.

Technologia jest tylko narzędziem

Nie zamykamy się na jedną technologię. Świat się zmienia, jedne języki programowania zyskują na popularności, a inne tracą. W Exaco na przestrzeni lat wykorzystywaliśmy bardzo wiele różnych technologii i języków, od natywnych rozwiązań mobilnych do aplikacji czysto webowych. Obecnie wytwarzamy oprogramowanie in-house głównie w języku java/kotlin na backendzie oraz angular na frontendzie. W zakresie outsourcingu dostarczamy specjalistów w większości języków dostępnych na rynku.

Jesteśmy zespołem specjalistów, któremu możesz zaufać!

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami a na pewno znajdziemy jakieś rozwiązanie!