Nasi klienci

o nas

Referencje

,,

Twój Carrefour

Dzięki elastycznemu podejściu i nieszablonowym pomysłom pracowników Exaco, udało nam się wspólnie wdrożyć ten innowacyjny projekt. W etapach pracy w projekcie zaczynając od założeń projektu, wdrożenia rozwiązania oraz dalszy rozwój platformy mogliśmy liczyć na wsparcie zarówno ze strony programistycznej, testerskiej, jak i projektu wizualnego aplikacji.

Michał Malanowski

Dyrektor

,,

Przeczytaj case study

,,

Mój Carrefour

Przez cały okres współpracy mogliśmy liczyć na rzetelność, elastyczność i profesjonalizm Exaco jako firmy i jej pracowników, dzięki czemu udało się przez ten czas stworzyć jedno z najbardziej innowacyjnych rozwiązań w obszarach mCommerce, collaborative economy, selfscanning, czy płatności mobilnych. Na każdym etapie rozwoju dostarczany był produkt o wysokiej jakości i w uzgodnionym terminie.

Michał Malanowski

Dyrektor

,,

Przeczyta case study

,,

PKO BP Finat

Prace prowadzone przez Exaco zostały wykonane profesjonalnie, rzetelnie i terminowo. Na pochwałe zasługuje świetny kontakt oraz szybkość odpowiedzi na wszelkie pytania, które pojawiały się w trakcie wdrożenia.

Zbigniew Styś

Dyrektor Departamentu Informatyki

,,

,,

Kler

Zespół Exaco to profesjonaliści, którzy z zaangażowaniem realizują powierzone im zadania. Ich proaktywność i sprawność działania sprawia, że wszelkie wyzwania i przeszkody pojawiające się podczas realizacji projektu pokonywane były szybko i umiejętnie.

Jarosław Stępień

Prokurent

,,

Przeczytaj case study

,,

Politechnika Łódzka

W czerwcu 2016 roku Politechnika Łódzka rozpoczęła współpracę z firmą Exaco Sp. z o.o. w ramach projektu InFimat. (...) zrealizowaliśmy innowacyjny portal webowy do tworzenia i przeprowadzania testów oraz konkursów dla uczniów szkół ponadpodstawowych i studentów szkół wyższych. Szczególnie pragniemy podkreślić fachowość, a także kompetencje i terminowość pracowników Exaco.

mgr inż. Konrad Szumigaj

Dyrektor Biura Rektora Politechniki Łódzkiej

,,

Przeczytaj case study

,,

Aflofarm

W trakcie współpracy Exaco stworzyło dla nas oprogramowanie webowe, dla potrzeb zespołu zajmującego się kontrolą rozliczeń hurtowych. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i chcemy polecić Exaco jako rzetelnego i solidnego wykonawcę. 

Wojciech Furman

Członek Zarządu

,,

,,

Przewozy Regionalne

W zeszłym roku nawiązaliśmy współpracę z firmą Exaco. Zaczęliśmy pracę od projektu mobilnej wersji programu RegioKonduktor. Chcielibyśmy polecić Exaco wszystkim firmom, które szukają zespołu z pomysłami, wiedzą i umiejętnościami rozwiązywania najtrudniejszych problemów.

Tomasz Sobczyk

Dyrektor Biura

,,

Przeczytaj case study

,,

„AGNELLA” S.A.

Firma Exaco namówiła nas na realizację projektu w nieznanej nam wcześniej metodyce prowadzenia projektów SCRUM. Metodyka SCRUM ma swoje plusy i minusy (...). Cieszę się, że mogłem ją poznać.

Marcin Kaczmarek

Dyrektor Rynku Kontraktowego

,,

Przeczytaj case study

,,

Common S.A.

Dobrą i rzetelną referencję bardzo ciężko napisać. Tym ciężej opisać firmę, która tak długo z nami współpracuje. Exaco to firma pasjonatów i ludzi z otwartymi umysłami, którzy wielokrotnie pokazywali, że potrafią rozwiązać najbardziej nietypowe problemy.

Jarosław Stasiak

Prezes Zarządu

,,

przeczytaj case study

,,

No Limit Sp. z o.o.

Współpracując z nami, firma Exaco Sp. z o.o. udowodniła, że jest sprawdzonym, rzetelnym i godnym zaufania usługodawcą i zasługuje w pełni na rekomendację jako profesjonalny partner w realizacji oprogramowania na zamówienie

Małgorzata Perkowska

Kierownik Operacyjny

,,

,,

MEDSON S.C.

Zespół Exaco dał się poznać jako solidny partner, który doprowadza projekt do pozytywnego zakończenia. 
Polecamy firmę Exaco Sp. z o.o. oraz życzymy samych udanych realizacji!

mgr inż. Dariusz Wlaź

Wspólnik

,,

,,

Transfer Multisort
Elektronik Sp. z o.o.

Firma Exaco dała się poznać jako solidny i kompetentny partner, który był w stanie bardzo szybko podjąć rozwiązywania problemów, z którymi się stykaliśmy.  Serdecznie polecamy Exaco jako godnego zaufania partnera w zakresie administracji serwerami baz danych.

Krzysztof Rędzikowski

Kierownik Działu Informatyki

,,

,,

JANMOR Sp. z o.o.

Współpraca i komunikacja z pracownikami firmy Exaco Sp. z o.o. przebiegała bardzo dobrze. Zmiany programistyczne które zgłaszaliśmy były za każdym razem uwzględniane. 
Jesteśmy zadowoleni z osiągniętego efektu ich pracy i z wielką przyjemnością rekomendujemy Exaco Sp. z o.o. jako rzetelnego partnera.

Wioletta Morawska

V-ce Prezes Zarządu

,,

,,

MODULUS Sp. z o.o.

W trakcie tej współpracy firma Exaco dała się poznać jako solidny partner, świadczący usługi ze starannością i zachowaniem przyjętych terminów. Mając na uwadze dotychczasową współpracę pragniemy zarekomendować firmę Exaco jako profesjonalnego i rzetelnego wykonawcę oraz partnera.

Mikołaj Dunikowski

Prezes Zarządu

,,

,,

Comit Sp. z o.o.

Exaco Sp. z o.o. to partner godny zaufania, który świadczy usługi naprawdę fachowo i rzetelnie. Całokształt przebiegu dotychczasowej współpracy pozwolił nam postrzegać tę firmę jako kooperanta właściwie traktującego swoje zobowiązania wobec klienta.

Paweł Janowski

Członek Zarządu

,,

,,

Wydawnictwo
Naukowe PWN S.A.

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z administratorami Exaco, ich wiedza oraz umiejętności bardzo pomagają w rozwiązywaniu powstających problemów i pozwalają uniknąć przestojów w pracy firmy.

Piotr Sobczuk

Dyrektor IT

,,

,,

Greenin Sp. z o.o.

Z Exaco współpracowaliśmy wielokrotnie. Podczas realizacji przedsięwzięć Exaco odznaczyło się najwyższymi standardami kooperacji, a także wdrażało nowatorskie, ale skuteczne techniki i rozwiązania zaistniałych problemów. Polecamy firmę Exaco jako solidnego i rzetelnego partnera. Liczymy na dalszą współpracę oraz życzymy kolejnych sukcesów.

Michał Stępniak

Prezes Zarządu

,,

,,

WUKO S.A.

Od lutego 2014 roku firma Exaco Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi wspiera nas w zakresie oprogramowania do mobilnych sterowników PLC instalowanych w produkowanych przez nas pojazdach komunalnych. 

Niniejszym chciałbym zarekomendować firmę Exaco Sp. z o.o. jako rzetelnego i solidnego partnera, który w bardzo krótkim czasie wdrożył się w stosowane przez nas technologie.

dr Jerzy Szczepanik

Dyrektor Generalny

,,

,,

Ośrodek Rozwoju Edukacji

Zadanie realizowane było w ramach projektu „Opracowanie i wdrożenie kompleksowego systemu pracy z uczniem zdolnym”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Działanie 3.3.3. 
W opinii Ośrodka Rozwoju Edukacji zamówienie zostało zrealizowane przez firmę Exaco Sp. z o.o. z siedzibą w: Łódź (93-192), Senatorska 31, w sposób zgodny z umową.

mgr Dorota Żyro

Wicedyrektor

,,

,,

Wydawnictwa
Uniwersytetu Warszawskiego

Realizując projekt firma Exaco Sp. z o.o. wykonała powierzone zadania w sposób przemyślany i profesjonalny; z determinacją rozwiązywała pojawiające się podczas wdrożenia problemy. Komunikacja odbywała się na bieżąco, w sposób zrozumiały i przyjazny dla klienta.

Anna Szemberg

Dyrektor

,,

,,

Sun Energy
Sp. z o.o.

Firmę należy pochwalić za jakość wdrożonych rozwiązań. W tym przypadku klasa produktów jest wysoka a wprowadzone funkcjonalności nowatorskie. Na pochwałę zasługują również wysokie standardy prowadzenia projektów IT z wykorzystaniem metodyk Agile. 

Exaco Sp. z o.o. można polecić z uwagi na innowacyjność i solidność wykonanego oprogramowania. Firma korzysta z najnowocześniejszych dostępnych obecnie technologii i rozwiązań.

Rickard Olejnik

Prezes Zarządu

,,

,,

Fundacja Arkadia
Sztuka i Golf

Rekomendujemy firmę Exaco Sp. z o.o. jako profesjonalnego partnera w zakresie usług IT oraz tworzenia stron internetowych. Nasza dotychczasowa współpraca zaowocowała szybkim osiągnięciem zadowalających nas efektów. Warto zwrócić uwagę na łatwość nawiązania kontaktu oraz szybkość reakcji pracowników Exaco.

Adam Marczak

Prezes Fundacji Arkadia

,,

,,

Aeroklub Łódzki

Firma Exaco Sp. z o.o. wywiązała się z powierzonych jej zadań rzetelnie i terminowo. Niniejszym chcielibyśmy zarekomendować firmę Exaco Sp. z o.o. jako solidnego partnera, który w krótkim czasie wdrożył się w stosowane przez nas technologie.

Agnieszka Hibner

Dyrektor

,,

,,

Radio JAZZ.FM

Jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmu, terminowości i komunikatywności w kontakcie z nami. Liczymy na dalszą współprace przy kolejnych projektach.

Agnieszka Holwek

Członek Zarządu

,,

Potrzebujesz dedykowanego
oprogramowania?

Przeniesiemy Twój biznes w przyszłość automatyzując i usprawniając nawet bardzo złożone procesy

SKONTAKTUJ SIĘ
Skontaktuj się z nami

Exaco Sp. z o.o. ul. Wólczańska 265, 93-035 Łódź +48 422 797 567kontakt@exaco.pl

NIP: 7292705431

Regon: 101763079

KRS: 0000500634

Kapitał zakładowy: 100 000 PLN