Outsourcing

Specjaliści na wyciągnięcie ręki

Szybkie wsparcie dla Twojego projektu

Czym jest Outsourcing? To akronim pochodzący od słów “outside resource using” i oznacza nic innego, jak korzystanie z zewnętrznych zasobów ludzkich.

Wszędzie tam, gdzie trzeba szybko uruchomić projekt i potrzebni są do jego realizacji najlepsi specjaliści, wszędzie tam Outsourcing ma sens i świetnie się sprawdzi. Dostarczymy wysoko wykwalifikowanych specjalistów dokładnie wtedy kiedy będziesz ich potrzebował i dokładnie na tak długo jak będzie trwał projekt. Ty możesz skupić się na założeniach biznesowych, a nasi ludzie wcielą je w życie!

Człowiek z laptopem

Bodyleasing

Brakuje Ci specjalisty w danej dziedzinie, bo akurat ktoś z zespołu odszedł? Skorzystaj z naszych usług Bodyleasingu i płać tylko za konkretne godziny pracy poświęcone na projekt.

Teamleasing

Masz pomysł i kadrę zarządczą, ale brakuje Ci zespołu? Skorzystaj z usług Teamleasingu, w którym po naszej stronie zbudujemy dla Ciebie cały zespół potrzebny do projektu. Ty skupisz się na merytoryce i prowadzeniu projektu.

Project Managment

Masz swój dział IT, ale brakuje Ci profesjonalnego zarządzania projektami? Możemy dostarczyć wykwalifikowanych Project Managerów, którzy poprowadzą dla Ciebie projekt.

Kilka faktów

Korzyści ze współpracy

Szybki dostęp do brakujących specjalistów

Jeśli Twój projekt wymaga natychmiastowego wsparcia, bo np. ktoś z zespołu odszedł lub też zakres projektu się rozszerzył, wtedy warto skorzystać z naszych usług – jesteśmy w stanie szybko dostarczyć brakujące zasoby i uratować harmonogram projektu

Większa elastyczność działania

Korzystasz z potrzebnych kompetencji dokładnie wtedy kiedy ich potrzebujesz i tak długo jak ich potrzebujesz. Nie musisz ponosić kosztów utrzymania ekspertów na etapach projektu, na których ich wiedza nie jest wymagana.

Szybkie i mierzalne wyniki

Nasi specjaliści wchodzą w projekt i bardzo szybko dostarczają mierzalne wyniki – nie marnujemy czasu, mamy zadanie do zrealizowanie i to jest celem. 

Brak wydatków związanych z rekrutacją

Rekrutacja pracowników w branży IT to w dzisiejszych czasach ogromne koszty, których można uniknąć korzystając z naszych usług. Płacisz tylko za wykorzystany czas pracy naszych specjalistów, a nie ponosisz kosztów ich pozyskania.

Potrzebujesz wsparcia dla Twojego projektu?
Skontaktuj się z nami już dziś!